FAQ

Найпоширеніші питання

BIT-2019 (скор. від «Business. Information. Technologies») – це узагальнена назва унікальної серії Міжнародних Форумів і Конференцій, які отримали заслужене визнання в IT-, телеком, і бізнес-середовищі України та регіону EMEA.

Зв'язок найпряміший. CIS Events Group – організатор безлічі різних за тематикою заходів. Назви ж конкретних форумів чи конференцій залежать від того, з яких «цеглинок» вони будуватимуться. Якщо мова йде про «Навколо Кабелю. Навколо IP» (Around Cable. Around IP), то ми маємо справу з ACAIP, якщо ж намічається захід з тематики «Навколо ЦОД. Навколо IP» (Around Data Center. Around IP), тоді використовується абревіатура ADCAIP тощо. Для узагальненої назви часто використовується абревіатура BIT.

Це перевірка заявника на предмет відповідності критеріям безплатної участі. Залежно від результатів такої перевірки людина, що подала заявку на реєстрацію, отримає можливість взяти участь в заході або безплатно (якщо є кінцевим користувачем), або за гроші (якщо є постачальником профільних товарів і рішень). Вартість участі для платників залежить від кваліфікаційної категорії, в яку він потрапляє. Детальніше про кваліфікаційні категорії можна почитати в розділі «Умови участі».

Наші партнери беруть на себе практично всі витрати, пов'язані з організацією та проведенням заходу: оплачують їжу і напої, оренду залу і устаткування, призи. Учасники виставки привозять обладнання, доповідачі та експерти готують цікавий контент – вони витрачають гроші на квитки і на відрядження. Щоб наші відвідувачі – споживачі товарів і послуг наших партнерів – не платили за свою участь, і всі учасники заходу могли комфортно й продуктивно спілкуватися і працювати, необхідно підтримувати певний кваліфікаційний рівень серед відвідувачів. Відзначимо, що кількість бажаючих відвідати наш захід велике, і ми не можемо прийняти всіх без відбору. Також ми змушені обмежити кількість безплатних відвідувачів від однієї фірми.

Відрядні листи Ви можете оформити, звернувшись на стійку реєстрації або на стенд організатора заходу.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).