Для ЗМІ

Умови участі у заході для ЗМІ

Станьте кращим постачальником інформації для читачів!

Якщо Ви – журналіст або аналітик, що пише про сучасні інфокомунікаційні технології та їх застосування в інтересах бізнесу та суспільства, то просто не маєте права пропустити таку подію!


Щорічно захід збирає сотні провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців, які відкрито діляться передовим досвідом і обговорюють найбільш актуальні питання зі світу інфокомунікацій.


Зв'яжіться з нами стосовно будь-яких питань висвітлення заходу в ЗМІ або Вашої участі в якості акредитованого журналіста.

Умови участі для змі

Співпрацюючи з нами, представники преси можуть забезпечити своїх читачів фактичною інформацією з усіх точок країни і використовувати це разом з отриманими новими контактами як відмінний шанс для підвищення популярності свого каналу в професійному середовищі.


Окрім широких можливостей, які надає участь у заході, для представників преси, як і для інших, існує ряд правил. Їх необхідно дотримуватися, щоб участь усіх сторін у заході була максимально комфортною:


  1. Щоб повноцінно користуватися статусом журналіста на заході, Ви зобов'язані акредитуватись в якості офіційного представника преси. Крім того, представники ЗМІ, як і будь-який інший учасник заходу, повинні пройти попередню реєстрацію.

  2. Фото- і відеозйомка на заході дозволені виключно в редакційних цілях. Ви не маєте права пропонувати учасникам купити зроблені Вами фотознімки і відеоролики.

  3. IВи також не маєте права пропонувати учасникам оплатити рекламу, статті, інтерв'ю та ін., якщо це тільки не передбачено контрактом, укладеним з Організатором.

  4. Ви не можете рекламувати власні події на нашому заході. Така самореклама призведе до відмови в акредитації на майбутні заходи.

  5. Учасники заходу мають право відмовити Вам у фото- і відеозйомці їх стендів, представників і продуктів.

  6. Професійна фото- і відеозйомка (зі штативу) дозволена тільки акредитованим представникам преси.


Якщо Ви порушите будь-яке з правил, то будете змушені покинути захід. Дякуємо за розуміння!


Зареєструватися


Пам'ятка представника преси


Завдання інформаційного партнера

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).